BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 9223209
nr 922 3209
Bordslampa
metall, med figurin, 1930-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 november 2014
kl 20:41:24
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
1.300 kr
6
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6